Avatar uživatele
Kelt

Kolik máte otevřených stránek na počítači v liště?

Když spočítáte otevřená okna na svém počítači, kolik jich máte v danou chvíli? A je to obvyklé, nebo máte někdy i více? Kolik. A počítají se také otevřené soubory, prostě všechno. Já mám zrovna 9.
Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2799 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

21

z toho asi 5× youtube, pokaždé když mám rozkoukané nějaké video, radši si ho tam nechám v záložce a otevřu novou záložku s youtube 😁

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

21 a souborů 6 :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Osm 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Vždy jen tolik, kolik momentálně potřebuju, obvykle tak do pěti. Pak už se ztrácí přehled. Teď momentálně čtyři: internetové rádio, odpovědi + něco kam občas přepnu (TV program, pošta). Víc mi není třeba.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Obvykle jednu, momentálně tedy dvě. více jich mívám jen zcela výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Podľa potreby, pretože bežne pracujem súčasne na 2 monitoroch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Jsem to sečetla. 19 + 6 souborů … je to moc, co? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Teď aktuálně jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Jednu, maximálně dvě (ale používám virtuální plochy, Linuxáři vědí oč jde).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Teď 1
Běžně do tří.
Mymořádně i deset.
Jednou jsem měl i 26!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Windows10 umí přepínat plochy, takže to může být na každé ploše jinak zcela jinak, nevím jaký mají Windows10 limit, ale běžně pracuji na dvou plochách.
Přepínač ploch je třetí ikona od tlačítka START, vypadá jako obdélník s dvěma uchama, nebo jak hrnek se dvěma uchama.

Já většino potřebuji jen několik oken max 5, a v prohlížečích neotevírám okna ale záložky (tabs), tím se to podstatně redukuje.

Windows 10 přišly s omezením, kdy je možné otevírat jen omezený počet oken libovolného typu, je nutný zásah do registrů k odstranění limutu, třeba se to bude někomu hodit (docela dlouho jsem to hledal):

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_U­SER\SOFTWARE\Mi­crosoft\Window­s\CurrentVersi­on\Explorer]
„MultipleInvo­kePromptMinimum“=dwor­d:00001000

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Teď právě 7 na tomto NTB, v něm je virtuální stroj s dalšími dvěma okny a vedle menší NTB taky se dvěma okny. A to jsem ještě nezačal nic vážně dělat. Při psaní dokumentace to bývá až 20 otevřených oken a souborů, z nichž čerpám informace nebo je upravuji pro udržení konzistence mezi souvisejícími dokumenty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek