1 megawat má 1 000 000 watů.
TV o příkonu 180 W spotřebuje 1 MWh za 5 555 hod.
231 dní nepřetržitého koukání za cca 5 – 6000 Kč na voloviny v televizi.
| 0 Nominace Nahlásit |
Udávaná spotřeba 180 W se rozumí za 1 hodinu,tedy za 24 hod= 180 × 24 =4320W = 4,32 kWh
Zdroj: fyzika ZŠ
|
0
před 5559 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2731 | |
| quentos | 1815 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1377 | |
| aliendrone | 1229 | |
| zjentek | 1174 | |
| elkon | 1173 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |