Rosťa

Kolik má M. Jackson dětí?

Kolik má Michael Jackson dětí? Jsou vlastní nebo nevlastní?

Odpovědi
alenka901

třináctiletého Prince, jedenáctiletou Paris i sedmiletého Prince Michaela II. děti podle výpovědi ani jedno dítě nenese jeho geny jelikož michael nechtěl aby zdědili geny jeho otce kterého pro to že ho v mládí týral nesnášel.Dvě nejstarší děti pocházejí z manželství se zdravotní sestrou Debbie Roweovou, nejmladšího syna donosila náhradní matka, se kterou se Jackson nikdy nesetkal. V neděli se v britském listu News of the World objevil šokující článek, kde Debbie Roweová uvedla, že Jackson není biologickým otcem jejích dvou dětí. Toto tvrzení vyvrátila právnička zdravotní sestry Marta Almli, celý rozhovor byl prý výmyslem bulváru, který se s Debbie Roweovou nikdy nespojil.
do opatrovnictví děti dostala dočastně michaelova matka Katherine Jacksonová

Lencis

Vše o MJ najdete na jeho stránkách:
http://www.micha­eljackson.com/us/ho­me

Pokud neumíte anglicky, pak zde:
http://www.micha­eljacksonweb.cz/

Dandi

2 děti, Paris a Prince. Otázkou je kolik tich má dále, o kterých wikipedia neví :D

s.dadulka

jo tak to asi nikdo nevi