bolak

Kolik lidí už zavraždila Klausova amnestie?

Počítá to někdo? > http://www.no­vinky.cz/krimi/383557-kamaradovi-dal-23-ran-sekerou-do-vezeni-pujde-na-19-let.html

Nejlepší odpověď
anonym

Statistici to mají spočítané určitě. A kolik bude ještě nevinných obětí, spočítá to někdo?

Další odpovědi
setapouch

Zase tolik to nebude. Ročně dojde k necelým 200 vraždám, což na 365 dnů a 10 000 000 obyvatel není nijak velké číslo. A navíc, tipuju, že většina pachatelů už je zase zpátky.

Amnestie (resp. abolice) nicméně účel splnila, i když to Klaus nepřizná.

ivzez

Žádná amnestie nikdy nikoho nezavraždila.
Zločiny (včetně vražd) páchají lidé.