Geesha

kolik lidí se vejde do letadla?

cestujících jako do těch přepravních které létají z Prahy do Německa
Doplňuji:
nemám to do soutěže, jenom chci jet s rodinou do Německa – jedou na nějaký trhy no a tak mě jen zajímalo kolik do letadla vejde lidí takže tip letadla netušim :)

Nejlepší odpověď
Drap

Do malého letadla málo, do velkého hodně. Je potřeba upřesnit typ letadla. Přepravní letadla jsou malá i velká.

Další odpovědi
honza19hk

Dle velikosti. Pokud chceš přesná čísla ,napiš typ letadla.

Elk

Tohle je zavádějící otázka. Není určen typ letadla a ani to, že když jsou vedle sebe natěsnáni, že letadlo musí vzlétnout.
Příště víc konkretizovat otázku, please.

Noga

To máš do té soutěže od O2? Najdeš to všechno na netu, trvalo mi to asi 5 min.

Noga

Ok :) bez typu letadla to ale nezjistíš. Můžu ti akorát říct, že se tam vejde víc než 100 lidí.