zjentek

Kolik kyseliny mravenčí obsahuje mravenec?

Jeden mravenec!

Kat. HMYZ

Odpovědi
Kepler

Já nevím, ještě jsem mravence netitroval, ale odhaduju, že to pár mikromolů bude.
Vidím, že jako chemik mám těžké neznalosti.

dudu

Sotva měřitelné množství. Jako děti jsme jsme strkali k lesním mravencům stébla trávy, Ti do nich kousali a zanechávali tam stopy kyseliny. My pak ta stébla olizovali, takže přibližně 20 mravenců vydá na „jeden líz“ kyseliny. Všichni jsme přežili.

mosoj

Jako ty spermatu.

zjentek

2 mosoj: Říkala tfoje stará, nebo jsem ti snad v minulosti vystříkal dutiny? Ani na jedno už si nevzpomínám, chlape.