akcul123

Kolik korun přibližně utratíte za dovolenou?

Myslím i s ,,kapesným" například:když si tam koupíte nějaký jídlo, zmrzlinu předmět na památku apod.

Odpovědi
dědapetr

na dovolenou nejezdím

Doplňuji:
Mám dovolenou pořád.

anonym

na dovolenou nejezdím

Upřesním – nejezdím na takovou dovolenou, kde rozlišuju cenu ´dovolené´ a kapesné – na táboře jsem byl naposledy před cca pětatřiceti lety a úplně nesnáším dovolené ála Účastníci zájezdu…

Drap

do 10 000

Jezdívám převážně v tuzemsku a během tří týdnů se do 10000 v pohodě vejdu. Ani tolik neutratím. Vařím si převážně sám a ubytování neplatím

da ny

na dovolenou nejezdím

Doplňuji:
Upřesním : letos opět nejedu 🙂
Naposledy jsem byla na dovolené v r. 2010.

brillant

na dovolenou nejezdím

cochee

na dovolenou nejezdím

Poklička

na dovolenou nejezdím

dědakarel

nad 20 000

Kankys

do 10 000

Doplňuji:
většinou se pohybuju v přírodě pod stanem, tak do limitu 10000 se v pohodě vejdu na 14 dní

Stingo

do 10 000

Lamalam

nad 20 000

Nely.P

do 10 000