HonzikPernik

Kolik KORUN ČESKÝCH máte na jídlo na den jako studenti nebo jako pracanti?

dik

Odpovědi
Funna

tolik, kolik zrovna ten den utratím (nakupuju pro celou rodinu)…fakt jsem nikdy nepočítala, kolik je to průměr na den…zatím naštěstí nemám tu potřebu to dělat (ťukťuk)…

klumprt

Odhadem do stovky se vejdu – jako pracant. Snídám občas, obědvám za 44 Kč v jídelně, večeře tak za dvacet -třicet korun a zbytek je na nějaké svačinky či dobroty v mezičase, které nejsou denně, ale v průměru by mohly dorovnávat tak asi tu stovku.

A mám nadváhu 🙂

setapouch

Jsem žrout rozežraný nenažraný a pod dvě stovky to bude výjimečně. Jsem pracující.

anonym

50 prozatím – díky brigádě, avšak bez ní 30 – 40 a práce se mi vyhýbá…

England1522

M
Doplňuji:
Mě dávají rodiče 50 Kč ale nerad utrácím takže si koupím svačinu za 23 Kč a zbytek si nechám na druhý den nebo když je hnusně tak si tím zaplatím autobus :)

jáára

Abych odpověděl asi kilo na den na jídlo stačí..

Matesax – koukám že se nám tu formuje náhrada za M. Kolesu, gratuluji.
chodíš na pivo? pojď do Jonáše, dáme Rumy, píííva a bude nám hej