Tw!st

Kolik kofeinu má rozpustná káva Nescafé Crema?

U energy drinků se to počítá jednoduše, vypiju jeden velký (500ml) a vím, že při 32mg/100ml jsem do sebe narval 160mg kofeinu. Jak je to ale u rozpustné kávy? Tam žádné tyto informace nejsou. Kolik do sebe dostanu mg kofeinu, když si udělám kafe ze dvou čajových lžiček kávy Nescafé Crema? Dokáže mi někdo napsat číslo? (např. 100 mg…)

Nejlepší odpověď
Kepler

Uvádí se 60 mg/100 ml – prakticky nejbohatší zdroj kofeinu.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kofein#Obsah_ko­feinu_v_n%C3%A1­poj%C3%ADch

Další odpovědi
jáára

Asi málo. Nějak mi ta Crema nic nedělá. Raděj Velvet.

Tw!st

Jáára: Tak to to máme úplně stejně, také jsem si dělával vždy Velveta a teď když mám Crema tak si říkám jestli v tom vůbec je nějaký kofein…