Nassin

Kolik km to máte z domova do Prahy, svého krajského, okresního města… a na nejbližší pumpu?

Otázka neplatí pro obyvatele Prahy, krajského, okresního města a vlastníky pumpy.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Do Prahy 2h 40 min., do krajského města 1 hodina, do okresního, kde je i pumpa, 20 minut.

Další odpovědi
Malvína

Do Prahy přes 200 km, do krajského 80 km, do okresního 30 km, na pumpu 1 km.

Schluker

100km, 0,5km, 0,5km 3km. Jen by me zajimalo, k cemu ti to bude :)

Dochy

Po cestě město 18/18/40, (úřady 26km), pumpa 6km

jirka F

150/50/25 km k čemu ti to bude?

quentos

150 km
50 km
0 km
1,8 km (to poslední jsem si musel změřit na mapě, coby neřidič tam nechodím).

GM

150, 35, 25, 0,5 km.

Kelt

340 km, 70 km, 40 km, 1 km.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

(O_o)

da se z toho vycist poloha na zaklade triangulace?

Dochy

Daly by se udělat odhady. Ale dost hrubé. Když k tomu přidáš že někdo píše přímou vzdálenost, někdo autem, někdo dá časový údaj, někdo to vezme ke kraji města, jiný na náměstí… Dům z toho neurčíš, ale oblast s přesností řekněme 20 km bys možná dal. S tím, že pokud se nepoohlédneš po dalších informacích třeba z jiných příspěvků, může se Ti stát že u někoho budeš mít 2–3 možné oblasti.

Nassin

Ty jo, já to asi zkusím, a budu vědět kdo a kde bydlí.

Nassin

jirka F, viz Schluker nebo taková „Cesto do hlubin uživatelova srdce.“

Nassin

Schluker, jen tak, pro srandu králíkům.