Beer4Real

Kolik kilometrů nachodí průměrný člověk za život?

Nejlepší odpověď
bolak

Těžko říct hochu, aha píše 87.000 (Čech), MUNI píše že 40.000 a novinky píšou že 22.000.

Prostě uděláme to takhle, až potkám průměrnýho člověka, já se ti zeptám.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/14680-clovek-za-zivot-pesky-obejde-pulku-zemekoule.html

Další odpovědi
anonym

Podle výzkumu britských vědců ovšem průměrný člověk za den ujde zhruba tři kilometry. V Česku je průměrný věk úmrtí 80 let. Průměrný Čech tak za život ujde 87 600 kilometrů. Zemi tak obejde dvakrát! ► (od AHA brát s rezervou) http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/12579/za-zivot-obejdeme-nekolikrat-zemekouli-nejvice-nachodi-cisnici.html

anonym

Zhruba 60tis.

Kohut57

Já bych to odhadl na 200 000 km, Britové budou líní, ale Asiaté to číslo zvednou. Navíc se prodlužuje věk.

led

Ad Layoutman,
a to ste ako k tomu číslu došli? Je to málo. Prosím vzorec, alebo odkaz

anonym

Je to jednoduché, počítám průměrně 3km za den, umírá se tady tak kolem 75.roku, od toho odečtu prvních pár let od narození, než se začne pořádně chodit a poslední roky stáří, kdy už se jen tak relaxuje.

anonym

Většina lidí počítá s tím, že hned po narození si půjdu dát pár kiláků. :)