erevin

Kolik Kč se dostane za knihu v antikvariátu?

Dobrý den, neví někdo kolik Kč se dostane za knihu, když jí odnesu do antikvariátu, když stála 200 Kč?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Emefej

Není rozhodující kolik stála tehdy, ale jakou má hodnotu dnes. Za unikátní tituly, které stály v době vydání 10 korun můžeš dostat i několik tisíc, jiné knihy jsou neprodejné a ani je v antikvariátu nevezmou.

Další odpovědi
gecco

Udělej si seznam takových knih (autor, titul, vydavatel, rok vydání a popis stavu*) a obešli antíky mailem (nebo je s vytištěným seznamem obejdi) a uvidíš.
😉
*) bez těchto informací ti ani přibližně neodpoví nikdo, ani zkušený antikvariář

marci1

Pokud Ti ji vůbec vezmou, tak cena bývá různá. Pro info ve zdroji bazar knih na
databázi knih :
🙂

Zdroj: http://www.da­tabazeknih.cz/ba­zar

Agneta

Odhaduji těch 10,–Kč. Jen pokud by to bylo něco dost aktuálního, tak až 50,– :D