itom82

Kolik kapek bylo možné vytvořit pomocí kapátka (pipety) o šířce hrdla 0,5 mm z 15 g peprmintového likéru?

Odpovědi
anonym

Zase nějaká soutěž? ;-D Máš tři možnosti.

  1. Vyzkoušej si to…
  2. Dodej chybějící data – pokud jde o likér – povrchové napětí a hustotu; pokud jde o pipetu – smáčivost, plochu a tvar hrdla; pokud jde o další podmínky – teplotu. Dále jakým způsobem budou kapky tvořeny – odkapnutím (jakou silou bude likér vypuzován z pipety), nanesením (smáčivost podložky).
  3. Pošli zadavatele otázky do pr… – ehmmm – …opadliště dějin.

___
Hlasuju pro 3.

irenkanejedl

taky bych rada vedela :D

Terinka017

To by ste měl/a zjistit sám/a když je to otázka z L&M soutěže 🙂

itom82

Ano zase soutěž. tyhle parametry tam opravdu nejsou a sám nechápu kam na ty otázky chodí. Každopádně děkuji :)

anonym

Není zač.
😉
Tyhle soutěže jsou naprosté pitominy, nemá smyslu se jimi zabývat – otázky jsou buďto cíleně formulovány jako racionálně nezodpověditelné a nebo je vytváří nevzdělaný bezmozek – IQHK.