am77

Kolik kalorií mám přijímat, abych efektivně zhubl?

Dobrý den,
zajímalo by mě, kolik kalorií bych měl denně přijmout, abych zdravě zhubl? Jsem celkem hubený, měřím 165, mám 57kg, ale mám břuch, který bych chtěl shodit. Chodím denně běham cca. 30 minut.

Díky!

Nejlepší odpověď
Awe

57 kg? Si chorý na hlavu? Naopak by si měl přibrat. mám 173 cm a vážím krásných 80 kg. pro mě ideální váha

Další odpovědi
Alesh

BMI necelých 21… takže asi tak, co napsal kolega. 😉

yuko

Haha, to se pta ten pravy. Ten bruch bych chtela videt. Ale mozna staci nejist bily chleba, nepit slazene napoje. Nebo je to z piva?

turbo085

Nejdůležitější při hubnutí je strava. Že zhubneš posilováním je kravina, trvá to strašně dlouho a není příliš efektivní, hodí se spíše na rýsování
Jak už jdem zmínil, zhubneš díky stravě. Žádné hloupé diety, ale vyvážená strava bez sladkostí, mastných a tučných jidel atd. Velmi pomáhá pít jen normální vodu (pokud vodu opravdu nemusíš, tak citron nebo limetka jsou kamarádi ;)) a také vynechat LEPEK

terry

30 min? Tak to se zahřeješ a spaluješ tak max 10 minut. Také záleží jak běháš.
Břicho shodíš posilováním.

Drap

Potřebuješ sníst stejně , nebo o něco méně, než spotřebuješ. Takto ti přesné číslo nedokáže nikdo říct.