Zmenší se při hubnutí prsa?

Zmenší se při hubnutí prsa? Jak moc a proč?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Zmenšit se můžou, pokud je v nich tuk, který se tam přidal, když jsi ztloustla. Snad mi rozumíš. Když máš od přírody velká prsa, tak se ti nezmenší, pokud jsi je měla menší a pak přibrala, tak teď při hubnutí by se zmenšit měly. Snad ti to tak stačí.

Další odpovědi
anonym

Pokud hubnete zdravě a tedy vyváženou pravidelnou stravou a sportem, tuk nahrazuje z velké části svalová hmota velmi pravděpodobně se zmenší … přesto jim to nejspíš prospěje … z estetického hlediska je tvar důležitější než velikost.

Ponytail

Cokoliv nechtěně zhubnu, bohužel zhubnu na prsou:-(

anonym

Bohuzel se skoro vzdy zhubne , tam kde by jsme to nechtely … mozna ale budete mit stesti.
Neda se to odhadnout .. 🙂 -iv-

GabulkaA

Mně se teda zmenšily. A jsem za to ráda. Já jsem držela ketodiet a jsem teda z výsledku nadšená!

Honzin8

Jaký ten dietní plán z https://www.ke­todiet.cz/stran­ky/dietni-plany/ si vybrat? Čím se řídit? Je to tím, kolik chci zhubnout?

Cizecek.M

Ahoj, už sis tu dietu koupil? Jaký ten program jsi vybral? A podle čeho jsi ho zvolil?