Avatar uživatele
anonym

Kolik jste na sobě měli klíšťat za svůj život?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Neustále mám na sobě nějaká klíšťata.

Tak to ani neodhadnu, snad jen – stovky ))
Kolem mých dvaceti jsem se zabýval biologií natolik, že jsem byl v klíšťových lokalitách co to jen šlo a tehdy najít na sobě 20–30 kousků po jednodenní vycházce nebyl žádný problém. Kamarád entomolog si ze mně dělal legraci a doporučoval ať se na ně zaměřím profesně, že je nemusím ani sbírat ))
Dnes už je to lepší, používám repelent a najdu sem tam nějaké.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
krabičák88

Neustále mám na sobě nějaká klíšťata.

88 klistat..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Nikdy mě žádné nenavštívilo.

Začínám poslední dobou kroutit hlavou nad některými otázkami zde. Můžeš mi prosím tě říct k čemu ti jako tato informace bude??? Chceš si otevřít firmu na vytahování klíšťat??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

7 - 20

Bylo jích určitě o mnoho více jak dvacet. Asi před šesti lety jsem jich za jeden den měl na sobě 7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

1 - 3

co pamatuju,tak jedno,očkovanej nejsem,žádnej reperelent,nebo jak se to jmenuje nepoužívám,a v přírodě nejsem akorát,když spim,bydlím na vesnici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajdamajda

5 - 7

Doplňuji:
Je to přibližne, možná trochu víc, jelikož klíšťata vážně nepočítám :)

Upravil/a: Kajdamajda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

7 - 20

Doplňuji:
Možná i víc než dvacet, ale určitě je nemám neustále. Myslím, že třeba loni jsem neměl žádné, letos taky ne. Asi jsem starý 🙂

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
partep12345

7 - 20

Více jak 20 klíšťat.. :D ale ne že bych na sobě měla pořád klíšťata :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ssbboo

Nikdy mě žádné nenavštívilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Nikdy mě žádné nenavštívilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Pokud se nepletu, tak jako „registrovaný“ máš nárok jen na 10 otázek denně. 🙂
Denní limit otázek pro jednotlivé kategorie :

Kategorie uživatelů Otázek
Registrovaný 10
Pokročilý 25
Bronzový 50
Stříbrný 200
Zlatý neomezeno

před 3625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro NikkiHeat: Hele ja mam spousty otazek na vsechno mozne. Neni pro me dulezite zda to jsou otazky na ktere nutne potrebuju mit odpoved. Proste jsem zvidavy (zvydavy?) tvor a mam rad svobodne vyjadrovani. V tom pripade kladeni otazek. Nektere moje otazky budou jiste mimo chapani spousty lidi tady. Bez souvislosti a nejakeho opodstatneni. Server jako je tento jsem si vzdycky pral. Znas ten pocit kdy jsi chtela neco vedet, ale bala jsi se zeptat? Zde mas volne pusobiste, tedy pokud nejsi konzervativni a svoje otazky mas velmi usedle a drzis se pevnych mantinelu. Ja jsem tak trochu posuk, ale myslim, ze je se mnou sem tam sranda a ze mam obcas zajimave otazky a treba i nekomu pomuzou. To by me udelalo velkou radost. :)

před 3625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek