Agneta

Kolik je velká velká?

Například: „Velká velká většina povolání je nesvobodná“

To znamená, že jsou i „svobodná povolání“. Máte s tím osobní zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Mapel

Velká velká je víc než větší. Prostě blábol.
Svobodná povolání jsou například umělci.

Další odpovědi
anonym

Otázku chápu tak, že se ptáš na množství produktu, který vzniká po použití velké! 🙂

anonym

Svobodné povolání je,když spojím užitečné s příjemným – už se těším jak budu plnoletá juj!
Doplňuji:
…,nebo to jsou mé sny,protože zatím jsem ještě panna,ale již brzy si koupím na tržnici urostlou salátovku – chci být připravená,už teď na mě kluci naráží,že prý mám jiskru a pár se jich i rozbrečelo.

arygnoc

stačí si určiť mieru presnosti.

na stotiny je velká väčšina od 50,01 do 99,99 zo 100.
pri 100.000.000 tvorí najmenší rozdiel 200.000 (je to veľa, veľmi veľa alebo menej ako veľa? a voči čomu?)

;-Q

gecco

„Velká velká“ je o něco větší, než velká malá…

A osobní zkušenost? – mám, „velká velká“ – to je průšvih, ze kterýho se člověk musí vylízat…
;-DD

zzzlatokopka

Nesvobodné zaměstnání je to, z kterého musíš platit daně a ty jsou velké velké největší:-(((

Svobodné povolání je povolání „flákače“ ten pouze pobírá finanční příjem od ÚP a nemusí z toho platit daně:-((((((((((((((

ReHu

Možná se jedná jen o chybu a slovo je omylem 2×.

Jinak většina povolání patří k té druhé skupině, než jsou povolání svobodná.

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Svobodné_po­volání

Agneta

Ne omylem 2×, je to literární pojem. Ano, to je mi jasné, že většina …,
to si taky mohu najít, šlo o něco jiného. Pokud by si někdo o mně myslel, že si to neumím najít, tak mi dá odkaz – tak to myšleno nebylo…je to jen v osobním pojetí – a silně relativní tak jako tak:DDD

Agneta

ReHu, čekala jsem na „myslitele“. Nevěřila bys, ale pár jich tu máme, musíme je jen správně oslovit. Mám raději takové, těch hloupých tu máme dost, a baví se jen o blbostech:DDD

anonym

zzzlatokopka – Ale slyšela jsem,že zaměstnanci na ÚP mají nějak málo peněz,tak nechápu co je to pak za svobodu,ale mě to může být vlasně jedno,já mám budoucnost jistou,založím si masérský salón a daně klidně mile ráda „přeperu“.

Pepa25

„Velká velká“ je pitomost. Zdvojená přídavná jména pro zdůraznění se používají v itelštině, v češtině ne.

Agneta

arygnoc >>> prosímtě…teď ale…:DDD

Agneta

Mapel >>> nebuď trapný…
Chtěla jsem vědět, kolik lidí (procento?) takto a > jinak pracuje, a vaše zkušenosti
s nesvobodným zaměstnáním:DDD

arygnoc

tak sa pýtate na velká velká alebo neslobodné zamestnanie?

to sú totiž dve rôzne veci.

a myslím, že čítať ešte viem – otázka znela „Kolik je velká velká?“ a nejaké zamestatnia boli uvedené ako PRÍKLAD!

tak nepleťte jablká s korytnačkami :DD

;-Q

anonym

Budu organizovat sama sebe i ostatní a přednostně přivítám staré mládence,kteří neměli ještě vztah a je jim 31 let,jinak beru i kreditky.

Agneta

Ano, takových starých mládenců je všude dostatek…a takových jako ty – prý nedostatek :DDD

anonym

Možná máte pravdu, ani o tom nevíte,ale tohle je několik měsíců stará otázka?

arygnoc

takže medzitým ste sa už stala dospelou nepannou?

;-Q

čo má dospelosť spoločné s panenstvom?

anonym

…mezitím jsem si našla dlouhodobou brigádu a jsem ve zkušební době,ale máte pravdu taky,že všechno je nakonec trochu jinak,než se na první dojem zdá a čo má dospelosť s pannenstvím taky nevím jo.