Avatar uživatele
Toruk

Kolik je tu asi nezletilých registrovaných?

Napadla mě ta otázka, když se nedávno jedna uživatelka projevovala jako malá holka trochu jsem byl zpočátku zmatený- je malá, není malá… Mám s ní jednat jako s dospělou, nebo malou…
Doplňuji:
Rynku, nač ta podezíravost, kdyby sis otázku přečetl celou, došlo by Ti, že že mi o body nejde… je to věcná otázka. Netíží Tě negativní myšlení, předsudky a tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, anonym, Jahoda, BENYTA, aramah, rynek878, flodur, PostApMan, anonym před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Je juch tu docela dost. Teda, aspoň já si to myslím.

Odovídejte jim, jak to cítíte Vy, co máte na jazyku. Pak to bude nejlepší 🙂 I nezletilí budou jednou dospělí, takže když s nimi budeme jednaj jako s dospělými, ničemu neuškodíme 🙂

Podotýkám, že to je můj názor. Někdo může mít jiný 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Tak tyhle otázky jsou docela hustý,já vůbec nevím jak na ně odpovídat,budu si muset asi zagooglovat,a body za ně ty mají váhu,no řekněte sami,nemám pravdu?
Doplňuji:
Tak to má být,člověk nemusí nic moc vědět a body se jen sypou,tak to se mi moc líbí,a někomu možná ještě víc.

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Já bych to viděl spíše na psychopatickou osobu vyžadující pozornost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Asi tu není tolik „nezletilých registrovaných“ jako na jiných webech s tímto zaměřením, ale najdou se tu.
Vzhledem k tomu že tu většina uživatelů využívá 100% anonymity, je těžké odhadnout něčí věk. Jednal bych s takovou osobou neutrálně, neznáte jí a 100% nemůžete vědět jestli je mála/dospělá.
Pak by jste jí mohl akorát s vím chování urazit, nebo se jí nějak dotknout, kdo ví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak jsem odpověděl impulzivně.Na matku.
Tazateli nebude víc,jak 12 let.Kdyby mu bylo 18,bylo by to k zamyšlení.
Někdy to vypadá,že je tady přenezletizováno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mé děti chtějí at snimi jednám jako s dospělymi,tady se naštěstí neprobírá nic čím by jsme narušili jejich výchovu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepexxx

spravne ja bych souhlasil s jahodou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rynek878

tak vážení,pospěšte si s palci pro jahodu,máte posledních 9 možností,potom se jí to už nebude počítat.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

mě ani tak nezajímala vaše otázka,jako ti ,kteří na takové otázky reagují,to je právě na zamyšlenou,takže o vás vůbec,ale vůbec nejde,nebuďte tak vztahovačný.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

Mě netíží nic,jenom mně vadí,když člověk,kterého neznám mi tyká,nato jsem dost háklivý,hlavně z mé dřívější profese,mimochodem nevím kolik je vám let a ani mne to nezajímá,jen tak pro zajímavost,možná,že vám to uteklo,ale mně je 62 a o vaše tykání už vůbec nestojím,hezký večer vám přeje rynek878.

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

Z Vašeho tónu mám dojem, že přání hezkého večera není upřímné… já zase nestojím o neupřímnost. Na netu je běžné a převážné tykání. V souvislosti s anonymitou je to něco jiného, než v reálu. Ovšem, pokud jsem Vás tím urazil, omlouvám se. Torul

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

Já nejsem zase až takový fouňa jak to vyšlo v mé odpovědi,ten hezký večer jsem opravdu myslel upřimně,docela mne mrzí,že jsme se takto seznámili,ale jak se říká,špatný začátek,dobrý konec,zdraví rynek878

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Toruk

i vám tedy hezký večer 🙂 Toruk

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek