zjentek

Kolik je třeba (je dobré) mít na sítích odběratelů, aby byl člověk zajímavý pro reklamu?

Především na YT, Ig, Ptr…

Odpovědi
anonym

Preferuji kvalitu před kvantitou. Samozřejmě pro popularizaci je skvělé mít spoustu odběratelů, ale je-li téma zajímavé, to není věc počtu.

Kelt

Kvalita se prodává sama, ale chce to čas. Když chci vidět nějaké youtube, tak mne zajímá obsah a ne to, kolik lidí to vidělo. Stejně tak návštěva nějakého místa, uměleckého díla, rozhoduji se podobně. Kolik je ročně výstav, nebo míst, kde je 10 milionů návštěvníků a mne to nezajímá. Takže takto.

Edison

Myslíš, že to je o počtu?

zjentek

Markusej, je skoro pravidlem, že kvalita kvantitě předchází. Pak následuje má otázka, která by si už konečně zasloužila odpovědi. (;