Rose Evansov

Kolik je dílů Pána prstenů a jak jdou za sebou?

Nejlepší odpověď
annas

Vložila jsem vaši otázku do Google a našla jsem odpověď hned

Filmová trilogie Pán prstenů se skládá ze tří filmů Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů: Návrat krále, vše natočeno na motivy knihy Pán prstenů J. R. R. Tolkiena."

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/P%C3%A1n_prsten%C5%AF­_(filmov%C3%A1_tr­ilogie)

Další odpovědi
anonym

  1. Společenstvo prstenu
  2. Dvě věže
  3. Návrat krále

PS: v mém archivu jsou otázky na LOTR, jsi-li fanoušek, klidně napiš.