Bullner

Kolik je 25 cm krychlových mililitrů ???

Potřebuju to na DÚ
Doplňuji:
Hmm , to Vám jako lhát , že to nemám na DÚ ???

Nejlepší odpověď
brillant

DÚ a soutěže zde neřešíme.

Další odpovědi
isteron

1 liter je 1 000ml. Takže, si to prepočítaj. Preveď liter na cm a potom vynásob 25.

gecco

Doplním Brillanta – navíc tak snadné a v každých tabulkách obsažené, jako jsou převody jednotek…
:-O
Doplňuji:
K Doplnění: To ne – ale máš si uvědomit, co je krychlový cm a co je mililitr – protože jde o tak jednoduchý ´přepočet´, že se příště nebudeš muset ptát a ani si nebudeš muset nic pamatovat…
😉

klumprt

Pomůcka: Metr krychlový (lidově kubík) vody váží tunu a jeden litr vody váží 1 kg.

Nyní vážení diváci máte již dostatek indicií, abyste dokázali zodpovědět tuto otázku.

🙂