Joziin

kolik je 200g smetany ke slehani mililitru?

nevite kolik je 200g smetany ke slehani mililitru ? ( 200g = ?ml
cetl jsem ze zalezi na hustote..

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to 2dcl -klasický kelímek jak se v něm prodává

Další odpovědi
mosoj

To tedy záleží, ale hlavně na specifické váze. Jestli je to podle receptu nedělal bych si s tím hlavu dal bych o něco
méně než 200 ml ( třeba 180 ml ).
Doplňuji:
Pro vaření je to jedno. Pokud to chceš přesně je to zde. Specifická váha záleží na hustotě a tučnosti !!!
200 ml to ale není !!!

http://eso.vscht­.cz/cache_data/1206/www­.vscht.cz/tmt/stu­dium/tmv/tmv_s­nimky06.pdf

Drap

Hustota je důležitá, ale pro běžný výpočet lze počítat s tím že šlehačka má stejnou hustotu jako voda. Domácá úkoly se zd většinou neřeší

terry

Taky mě to vrtáí hlavou. Při kuppování mléka do kávy.

klara.K

Hele, právě to řeším v receptu, tak jsem nalila vodu do kelímku od šlehačky a odměřila a pro účely vaření je to v pohodě 200 ml.