aevul

Kolik homosexuálů u nás zemřelo proto, že jsou homosexuálové?

Dnes jsem četl článek, že LGBT+ zaslali Vládě ČR dopis, kde dožadují vyšší ochranu. Protestovali a nesli nápisy jako Nenechte nás umírat. Tak si říkám, opravdu jich zde umřelo tolik kvůli jejich orientaci? Mně to přijde jen jako jejich obvyklá taktika – vymyslet neexistující problém a jím manipulovat společnost. Dokáže mi někdo dát argument, že se pletu a jsou opravdu v ohrožení života?

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/lgbt-pochod-pride-cesko-slovensko-caputova-nasili-praha.A221021_115­734_domaci_mchm"

Nejlepší odpověď
Alesh

Jo, koukám, že píšou:
Komunita proto vládě a Sněmovně zaslala výzvu, která má zajistit lepší bezpečnost a ochranu LGBT+ lidí. Požaduje novelizaci trestního zákoníku tak, „aby zajistil, že LGBT+ lidé jako jedna ze skupin ohrožených předsudečnou trestnou činností získají zcela totožnou ochranu jako ostatní skupiny již trestním zákonem specificky chráněné.“

Požadují ochranu nad rámec ochrany běžného občana. Co na to říct, slušně: „NASMÁT!!!“ Tohle nadřazené postavení si vydobyli na západě, pak jen stačí, když někdo takový ukáže na normálního člověka prstem označí ho za „homofoba“ apod. a už kolikrát dotyčného vyhodí z práce apod.

Další odpovědi
zjentek

Nevím jak u nás, ale homosexuálové skutečně umírají proto, že jsou homosexuálové. Argumentem, který požaduješ, je AIDS. A protože jsou opravdu v ohrožení života, být ve vládě já, okamžitě vyšlu směrem k této snad menšině jasný vzkaz: „Chovejte se PŘIROZENĚ a nesouložte do zadků, ty totiž slouží výhradně k vyprazdňování!“ A rázem by bylo po umírání 🤷‍♂️

Ametyst

Jak má být něco v pořádku, když vládnou menšiny. Menšinám se dává nebývalý prostor v médiích: proto se také ten zločin na Slovensku nafoukl do nebývalých rozměrů. Vzpomínám si, když zemřel kriminálník Floyd, v Praze to vypadalo, jako kdyby zemřel tam. Media určují, co máme vědět, a co vědět nesmíme. A ta rozhodně nekopou za většinový názor a za konzervativní hodnoty. “ Zbytek republiky “ má opravdu vážnější starosti.

Mravenec

Zřejmě reagovali na útok v Bratislavě. V názvu čtu – Odlišnosti by nikoho neměly stát život – tím není upřesněna poloha, takže tím může být myšleno Bělorusko, Slovensko, Irák,…

elkon

Kdyby se s tím pořád někde nechlubili a neprovokovali, tak se nemusí bát. Nikdo na ně není zvědavej. Já také na zádech nenosím ceduli že jsem heterák.

Pepa25

I kdyby to měl být jeden člověk, tak je to moc. Je to stejné jako s jinými menšinami, třeba s Romy. Kolik jich zeměřlo proto, že jsou Romové?

Wallace

Pokud si stěžuješ na tohle, tak nevíš, jak to funguje ve Švýcarsku anebo Dánsku. Mám osobní zkušenosti a tady to je pořád lehký odvar. Nicméně, nejsem příznivcem ani jednoho z extrémů a nevím, proč by nemohli homosexuálové mít to, co heterosexuálové.

Darcy

škoda že sem nejde přidat video, ukázala bych jim jak vypadá tahle „utláčaná“ většina na Pride-u.
Chlapi sa tam nakladajú rovno na ulici, stánky v ktorých je sex v priamom prenose s dildom o priemere tak 10cm.. a všetko na ulici.
Ohrozená je akurát tak klasická rodina žena+muž+dieťa.
Za všetky drobné sú kreatury ako Sam Brinton, poradca Bidena a pod.

Mravenec

Alesh – tak to souhlasím, úprava TZ z důvodu jmenování ohrožené skupiny je naprostá blbost. Fanatismus.

Alesh

Hlavně je to brutálně nebezpečný. Stejné je to s feminismem a různými náboženstvími. Prostě buďto chceme demokracii, pak hájíme rovnost všech nebo nechceme, pak dopustíme vyšší práva nějaké skupiny osob oproti jiné.

Darcy

Alesh: 👍🏻

Mravenec

Samozřejmě je to neslučitelné s právním systémem. Navíc neprokazatelné. Jak se bude u soudu hájit muž, že je homosexuál? Bude to pouze automaticky každý tvrdit, aby získal výhodu, nebo dokazovat lékařskou zprávou z oblasti sexuální?

aevul

Mravenec: Může být. Pak ale nechápu logiku, že posílají naší vládě výzvu k zajištění bezpečnosti. Jak bezpečnost u nás zajistí bezpečnost v Horních Uhrách?

Mravenec

Nevím. Chápu, že prohlašované názory této komunity jsou někdy nesmyslné. Ale osobně je mi úplně jedno, kdo s kým co doma dělá, spí, jí, tancuje,… Nepotřebuji se jen přidávat k takovým akcím a sdílet nějaká přesvědčení.

aevul

Mně už začínají dost silně vadit. Dokud žili jako normální lidé, neměl jsem proti nim nic. Ale nesmyslné požadavky, umělé vytváření problémů a atmosféry strachu, manipulace veřejnosti, to už je trochu moc.

Mravenec

Jako jo, znám několik, co žijí úplně normálně, byť dokonce se ani veřejně neprezentují. Spousta to však bere po vlastní dráze a dělá z toho IN záležitost, kterou musí všichni milovat.

zjentek

Jj, taky znám několik dosud neagresivních, i když veřejně se třeba i prezentují. Na př. Janek před kamerou a Honzík za kamerou, klucí z Prahy.