vivatis2

Kolik hodin trávíte za den na PC?(Celkově i když dete na PC víckrát za den)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jikra

5 h

rtepp

3 h

dědapetr

5 h

quentos

5 h

podle toho, kolik je práce v práci ;{)> o víkendu se to protáhne i na 7–10

venkovan

3 h

Ale na PC nesedím,neklečím ani nestojím Sedím vedle něj, tak asi tak ty tři hodiny u PC když potřebuji mít nohy trochu výš na podložce než když se klasicky sedí(někdy po celodenní práci je to příjemné a PC je jen prostředek abych mohl zaujmout takovou polohu na delší dobu).

DusanOrlik

5 h

filva

1 h