WalterBishop

Kolik hnědých skvrn se průměrně nalézá na žirafě? Nezapomeň vyjádřit i % pokrytí kůže skvrnami a poměr skvrna/čistá kůže

Odpovědi
Mravenec

Myslíš, že tu někdo sedí a že se zabývá mnohaletým výzkumem počítání žirafích skvrn? Najdi si je v Google obrázcích a počítej, třeba se dopočítáš a zprůměruješ si to.

cappuccino

To je otazka pro Svejka! Skvrn ma 189 – 193 (zalezi na velikosti zirafy) a v % to je 64,01%

cochee

Na nezapomenutí ti sere Bílý tesák. Až přestaneš v otázkách používat imperativ, tak ti na to možná v rámci zábavného programu i někdo občas odpoví.