Dr848

Kolik % HDP aktuálně Česko „posílá“ do NATO?

Nejlepší odpověď
dudu

Mám technickou poznámku – nejde o peníze pro NATO, nýbrž o finance určené na obratu státu!!

Další odpovědi
anonym

Je to 0,9788 %, necelé procento. Závazek neplníme – 2 % HDP.

Zdroj: https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/vyda­je-na-obranu-zemi-nato-podle-hdp-i-poctu-obyvatel/r~40e­a827c44a611e998d70cc47ab­5f122/

Hufnágl

Když jsme do toho bordelu vstupovali, skutr Žantovský říkal, že to bude stát každého z nás jeden hamburger, ale neřekl, že to bude každý den.