Rokio

Kolik dokážete za minutu udělat dřepů a kolik kliků za stejný časový úsek?

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Moje maximum kliků je necelých 30. Někdy 25, jindy 28, prostě se to mění. Za minutu to ale stihnu určitě, takže nějak pod 30. Tím ale myslím poctivé kliky, nikoliv nedotýkání se země a možné prohýbání.
Dřepy jsem si na čas nedával a ani nebudu. Jednou jsem si chtěl do svého každodenního „workoutu“ přidat i dřepy. Tak jsem si řekl, že by bylo fajn znát svoje maximum. Dal jsem 100 a několik dní nemohl chodit. Takže maximum nedoporučuji zkoušet. :D

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem to nezkoušel, možná někdy v mládí, ale to už dávno nepamatuji.

Rokio

Gus_Fring: Když jsem byl na OA, tak jsem zvládl 50 kliků za sebou. Na ZŠ na 2. stupni jsem zvládl 200 dřepů za sebou a pak jsem byl úplně hotový. Jinak mých přitroublých otázek si teď nevšímej, poněvadž jsem ve stavu lehké mánie.