Rokio

Kolik decilitrů minerální vody za den vypijete?

Minerálky jsou obecně zdravé, pokud to s nimi nepřeháníte. Maximálně je vhodný vypít jeden půllitr minerálních vod, přičemž zbytek by měla tvořit voda, případně zlomek denního pitného režimu je vhodné doplnit čajem.

Jak je to vás? Jak často pijete minerálky? Kolik decilitrů minerálních vod za den v průměru vypijete?

Nejlepší odpověď
marci1

Minerální vody nepiji, mám dostatek minerálů ve stravě. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Sem tam nějakou minerálku (nejlépe ochucenou – tonik) koupím a tentýž den ji vymlasknu celou. Ale moc je nekupuju, bývají předražené, hlavně ty plnohodnotné. Nejlepší minerálka je pivo a nejlepší sodovka je Bohemia sekt!

Drap

0 decilitrů.