mirekborek

Kolik dat zpotřebuje 10 min. hraní Minecraftu na serveru – třeba server Craftmania?

Odpovědi
Nanoon

To se nedá tak jednoduše říci. Záleží na mnoha aspektech, například jestli budete většinu času na jednom místě, nebo naopak procházet široké okolí. Také záleží, jak moc je daný server zastavěný, je to opravdu těžké přesněji určit.

Hodně hrubý odhad je u méně náročných serverů 18 – 30 MB za Vámi udávaných 10 minut, v případě náročnějších serverů může jít klidně o hodnoty vyšší, kolem 50 – 120 MB opět za 10 minut.

V reálu může jít o hodnoty jak menší, tak vyšší.