Kolik cca stojí generálka motoru na Felicii 1,3 ročník 99?

Kolik stojí generálka motoru?

Odpovědi
mojitek

…opravdu hodně … stalo by to temer tolik co cela Felda v peknem stavu z r.99
Motor je vymenitelny dil,cili pokud mate v TP zapsano cislo motoru,tak zazadejte na D.I. o výmaz cisla (asi 100,– kč). Poté si nechte vymenit motor za bezvadny,treba repasovany(stejneho typu). Vyjde Vas to mnohem, mnohem levnejs

blba.prace

záleží na tom zda mechanik je z rodiny a na množství měněných dílů…někdo začne u svíček a někdo u výfuku.....jinak souhlas s kolegou,koupit motor z vraku)))hezký den