dust8

Kolik cca pohybu na metry by měla mít osoba ve věku cca 85 let?

Nejlepší odpověď
Kelt

A nechtěl bys podat více informací? Na co se vlastně ptáš? Kolik by měl daný člověk denně ujít? Nebo má být přivázaný na laně , případně umístěný v kleci, v cele a pod. Taky záleží na zdravotním stavu. Třeba některý 30 letý neujde denně tolik co tento stařec.

Další odpovědi
Funna

tolik, kolik zvládne a co nejvíc…

PS: na podobné dotazy neexistují jasné odpovědi, to by sis mohl uvědomit, než se zeptáš…

aliendrone

Přesně akorát metrů do průměrně typického kopce, pokud je to opačným spměrem, tak 2× tolik. ;) :D :D

zjentek

Měla by se aktivně věnovat ninjutsu a rekreačně tai chi. Taky pokud si denně nedá „6 větví“ na vzrostlým ořešáku, začne rychle fyzicky ochabovat.

Mc Merkurion

… všem nám většinou stačí 2×0,5 metru v bedně, do tý doby máme k dispozici celej svět …