Kepler

Kolik byste nabídli maníkům na stěhování?

Zřízení 1+1, stěhování v rámci malého města na vzdálenost tak 1,5 km. Mám tip na řidiče velké dodávky sic, ale i tak to budou dvě jízdy. Potřebuju taky dva silné a blbé. Kolik byste jim dali na hodinu?

Nejlepší odpověď
Alesh

Já bych se jich zeptal, kolik by si tak představovali. A případně bych měl nějakou historku v záloze, jako, že seš důchodce a jestli jako by to nešlo malinko levnějc. Ale to fakt záleží na situaci. Takhle od oka, bych řekl, že 200 Kč/hod. je asi ± rozumná částka. Ale taky záleží, v jaké to je oblasti, jak moc náročné to stěhování bude, jestli třeba nemáš klavír apod.

Další odpovědi
ten který je

Za párek s hořčicí ti to nikdo dělat nebude.

miroslav.bk

Platit „na hodinu“ urcite ne. Bud se zeptej, nebo nabidni. Ale castku „za ukol“, tzn., „dam vam treba dvojku + 500 ridici“.

nikol98

Ja bych radsi preferovlala profesionaly
ja mam supr zkusenost tu http://stehovani-profigroup.cz/
to mas jistotu ze nic nepokazi aspon)
a ta cena rozhodne neni tak hrozna