kazimakoner

Kolik bodů bude potřeba na postup ze skupiny A (MS 2021 v ledním hokeji)?

Já tipuji, že 11

Odpovědi
Reganois

Vzhledem k zamotanosti turnaje 11 bodů může stačit. Ale musíme vyhrát nad Dánskem, Británií a Slovenskem za 3 body, což proti Slovákům bude náročné. Proti Švédsku by to chtělo aspoň bod, ale po posledním zápase, kdy přejeli Švýcary, to je skoro nemožné.

paul1

No uvidíme, já klukům nějak věřím a myslím, že bude 12.

AlfonzSP

Asi 13, coz nemame sanci udelat, 4 zbyvajici zapasy (porazit SWE i SVK), a tak 2 stavajici body rozsirit o 12, to je fakt utopie

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.