Kolik aktivních SIM karet vlastníte ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

Používám dvousimkový telefon.

Další odpovědi
tom004

2×,data SIM,2×,tel. SIM.Čtyřku,ne­nabízíš. :)

www

Jednu jedinou už léta – Vodaf.

anonym

barbakane, že zrovna ty, jako notorický dotazovač opakuješ školácké chyby a nešvary začátečníků – dej více možností, vždyť anketa jich nabízí až 6.
Jak k tomu přijde chudák tom a další?

arygnoc

dual sim telefon + služební.

Ella

mám ještě druhou, ale tam neznám pin :D

Michal Kole

Nepotřebuji být k zastižení 24/7. V mobilu mám jen rodiče a nouzová telefonní čísla od operátora O2

casey

sluzebni, soukromy telefon a treti datovou k notebooku a kvuli ni muzu nyni psat i s chaty.

quentos

GM

anonym

Kubas11

atriplex

Fildas

Jeden mobil jedna SIM karta…

Natee

filva

samicek333

anonym

Tak jo!

4 sim
5 sim
a více sim

anonym

Stačilo dát jednu variantu flexibilní, třeba „jiné, napiš jaké“ nebo „4 a více“ apod.

tom004

Já,jsem,také ten,co, na příspěvky,zapo­míná,ale,i tak,dík.