Fantom Nasty

Koho preferujete Steva Jobse nebo Billa Gatese?

Apple nebo Microsoft?

Nejlepší odpověď
anonym

Jelikož když začínaly tak byla to jedna hlava – byly spojenci.

Preferuji OBA dva.

Další odpovědi
postcd

Gates mi přišel zajímavější ho poslouchat, umí zaujmout, je usměvavější. Jobs mi zase přišel sympatičtější.

jinak jeslti Apple nebo Windows, tak určitě apple je hezčí. Avšak windows mnohem rošířenější a i levnější, takže windows )

David100

Steve Jobs,Pro mě to byla velká osobnost.
Ps: spojenci to rozhodně nebyli.

Ice man

Billa Gatese,mám rád Microsoft!

marek.29

Apple, Steven Paul Jobs, because they just „think different“

and btw. Stay hungry, stay foolish :)

anonym

som rád, že moja stupídna odpoveď na túto stupídnu otázku bola vymazaná:
takže to zopáknem:

ani jedného, som na ženy.