belgik

Jaký přehrávat z sledujuserialy.cz na tabletu?

Rad bych na tabletu koukal na sledujuserialy.cz ale už sem zkusil všechny možné prohlížeče a žádné video se mi pustt nepodařilo. Mam myslim android 4.2.2 Nevíte jak na to? Diky

Odpovědi
mike beneš

Stáhni si adobe flash player na adroid. S ním mě to fungovalo, ale jen v prohlížeči, který je v tabletu už od začátku – většinou „Internet“ nebo „Google Chrome“

ODKAZ: download.macro­media.com/pub/fla­shplayer/insta­llers/archive/an­droid/11.1.115­.34/install_flash_pla­yer_ics.apk
Doplňuji:
http://downlo­ad.macromedia­.com/pub/flashpla­yer/installer­s/archive/andro­id/11.1.115.34/in­stall_flash_pla­yer_ics.apk

Pravý odkaz :D