Kepler

Koho považujete za nejtrapnějšího politika, případně šaška na dnešní světové scéně?

A proč?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nicola Sturgeon, „královna Skotska“- bojuje za nezávislost Skotska a přitom požaduje vstup Skotska do EU a za zády Borise jedná s EU. 🙂 Keir Starmer jako šéf labouristů pohrdá prací a lidmi, co se živí prací. V parlamentu je destruktivní opozicí za každou cenu.

Další odpovědi
Butters_xD

Momentálně Trump a V.Klaus starší

Tabea

Nevidím nikoho, tohle kritérium moc nesdílím. Spoustu zde asi zmíní Trumpa.

JežíšKristus

Celý Peking je karikaturou sebe sama. Biden je komediant, nejdříve prosazoval protičernošské zákony, a dnes říká, jak podporuje černošské obyvatelstvo. Putin byl trapný, když říkal, že neví, kdo obsahuje Krym, a o dva týdny později řekl, že šlo o Rusy. Jako kdybychom to nevěděli.

Mc Merkurion

… hoď je všechny do jednoho pytle, zatřepej, a ten, koho vytáhneš jako prvního, je ten pravej …

NoFear

Kalousek přece. Rozhodně nejtrapnější, ale není „celosvětový.“
Jinak Kim. A velká spousta dalších. Ehm Zeman, Trump. Vyloženě proti nim nic nemám, ale šašci to jsou (svými výstupy, výroky a občasným chováním).
USA jich má víc než dost.
K Erdoğanovi mám smíšené pocity a řekl bych, že je to velmi kontroverzní osoba. Za něco je to fakt koků*ik, ale na druhou stranu za něco zase repsekt. Má mírné diktátorské sklony a pár pošahaných výroků (až radikálních). Ale za šaška bych ho vlastně neoznačil.

Tak trochu král Mahá Vatčirálongkón, za šaška bych ho určitě přímo neoznačil, ale oproti otci je to celkem zklamání.

Všichni ti šašci v „nové“ komunistické-maoistické vládě Nepálu. A vlastně všechny komunistické státy (a všechno to, co se dá pod komunismus zařadit). Čína jich taky nemá málo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Butters_xD

Pro tvou informaci nejsem příznivcem ani Bidena.

Ametyst

Butters_xD: Tihle všichni se těší na Bidena, asi jako ty: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=keWu3mRTXQE

Tabea

Ametyst: No a? Tak šli podpořit Bidena, když může mít Trump pochody svých fanoušků, proč ne Biden?

Ametyst

🙂 Tihle jdou bydlet z Guatemaly do USA. Perou se dokonce i s mexickou policií. Dobře že Trump nechal postavit 450 mil zdi. Chránil tak nízkopříjmové Američany před ilegály z jihu, jako jsou tihle na videu. Proto za jeho vlády byla nejnižší nezaměstnanost černochů a Latinos za posledních 70 let. Tomu už je zřejmě konec, když vidím ty tisíce ilegálů. Big business miluje levnou pracovní sílu, a domácí Američani zase ztratí práci a zchudnou.

Tabea

S Bidenem kupředu levá, zpátky ani krok?