Kelt

Koho považujete za nejlepšího sportovce Československa?

Může to být žijící nebo nežijící sportovec z České republiky, Slovenské republiky, ČSSR, Československa, prostě z historicky daného území od roku 1918. Může jít o muže, ženu, tým. A můžete hodnotit podle sportovních úspěchů nebo morálního hlediska nebo libovolné kategorie. Uvedený sportovec by měl aspoň nějaký čas působit v našich zemích, mohl klidně emigrovat. To abych rozšířil co nejvíce výběr kandidátů.

Odpovědi
knedlik123

Asi to bude Emil Zatopek.
Doplňuji:
Je znamy na celem svete

DIH

Jednoznačně Emil Zátopek, na toho nikdo nemá.!!

Radomír.cz

Věra Čáslavská, Gejza Valent.
Doplňuji:
S Gejzou Valentem jsme měli ve škole besedu.

A ještě souhlasím, že Emil Zátopek.

marci1

Nelze označit jen jednoho: Emil Zátopek, Věra Čáslavská, sourozenci Romanovi, Ondrej Nepela, Ivan Ledl, Martina Navrátilová, Kratochvílová, Jaromír Jágr, Petr Čech atd. Ve světě je stále velmi uznávaný Emil Zátopek.