Drap

Smer-SD

..

elkon

Nevím/nezajímá mě to/nejsem rozhodnut/proč bych ti to měl říkat/jiná odpověď do komentu.

paul1

Progresívne Slovensko

Kešař

Nevím/nezajímá mě to/nejsem rozhodnut/proč bych ti to měl říkat/jiná odpověď do komentu.

Jsem pouze pozorovatel. Z té přední trojice je nejvíce přijatelný HLAS – sociální demokracie, strana, která nesměřuje na Východ. SMER nebo PS jsou pro mě nečitelné strany, obě jsou vesměs antisystémové a radikální co se (ne)kompromisu týče. V této chvíli si uvědomuje, jak ještě relativně dobře na tom jsme, když vidím, kam se žene slovenská politika.

ludvik.novak

Smer-SD

Přeji bratrům změnu k lepšímu

led

Nevím/nezajímá mě to/nejsem rozhodnut/proč bych ti to měl říkat/jiná odpověď do komentu.

jiná odpověď:
samotná anketa je skreslená, pretože nedáva možnosť „hlasovať“ za ktorúkoľvek stranu zúčastňujúcu sa volieb,
Vzhľadom na nedostatočné, skreslené informácie v českých médiách o jednotlivých slovenských stranách zúčastnených vo voľbách, sa ani nedivím vašej chybnej ankete.
Vzhľadom na to že od polnoci je volebné moratórium pre médiá neudávam „víťaznú stranu“, ktorú budem voliť.

Kryšpín

Porkman mají taky pětikolku?

ludvik.novak

Kryšpín > desetikolku i s jitrnicí na Hradě