Porkman

Koho byste volili na parlamentních volbách, kdyby se uskutečnily v blízké budoucnosti?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nějakou jinou stranu,(napište do komentu)/volba je svobodná, nebudu odpovídat

Nechápu, k čemu Tvé otázky vedou. Kór když jsi nový člen. Založil sis účet proto, abys ždímal informace, kdo koho volí, jaké má vozidlo, kde bydlí, kolik mu je, kolik vydělává, jakou stanici metra má rád, co vše ještě přijde? 😁
Jako u minulého dotazu, sděluji, že volba je přímá a tajná a má to své opodstatnění.

Další odpovědi
df

Nějakou jinou stranu,(napište do komentu)/volba je svobodná, nebudu odpovídat

Ty jsi nas tu přišel zpovídat? Jsi z nějaké agentury?

Pepa25

SPOLU

Stejně jako při minulých volbách. Ve zdejší komunitě má největší podporu, viz průběžné výsledky 😉

Drap

Nějakou jinou stranu,(napište do komentu)/volba je svobodná, nebudu odpovídat

Toho, koho při minulých volbách.

elkon

Nějakou jinou stranu,(napište do komentu)/volba je svobodná, nebudu odpovídat

Volba je svobodná, tak si trhni.

Dvorní šašek

Nějakou jinou stranu,(napište do komentu)/volba je svobodná, nebudu odpovídat

Jsem pravičák, tudíž výběr je velmi omezený. Asi bych volil malou stranu, která je společensky konzervativní, ale ne nacionalistická.

seraphico

SPOLU

paul1

SPOLU

Lgee

ANO2011

Babyš

plebs

Jedině největší slibotechnu poněvadž později se stejně musí politicky dohodnout.

df

Pro koho deláš? Pro odpovedi.cz, nebo někdo jiný.

Porkman

Drape, a koho si volil při minulých volbách?

da ny

Kdyby chtěl, tak se Vám v odpovědi svěřil, nemyslíte ? ;)