OmylCZ

Koho budete volit do evropského parlamentu?

Kdo vám přijde nejvíc vhodný?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nikoho, ani kdybych mohl. Předtím jsem taky nikdy nevolil a to i v „normálních“ volbách, natož těhle – kde na to taky většina kašle.

Další odpovědi
Drap

Neznám doposud kandidáty. Z těch známých se mě nejeví žádný vhodný pro výběr. Určitě to nebude nikdo z pětikolky a ze stran které jsou ve vládě národní katastrofy. Ostatní budu velice pečlivě zvažovat.

Filip84

Nikdy jsem u voleb nebyl, tuhle „hru“ nehraju. A hodlám v tom pokračovat.

Ametyst

Volby jsou sice tajné, ale Tobě to prozradím: budu volit toho, koho bude volit Petr Macinka, předseda strany Motoristé sobě. Nesmíme si z EU nechat vnutit zelenou ideologii a ničení technického pokroku, je to cesta do chudoby.

Pepa25

Pravděpodobně koalici SPOLU, ale zatím je strašně brzy, ještě nejsou k dispozici kandidátky, co že pro mě důležité vzhledem k tomu, že se za ČR volí jen 21 europoslanců, proto je potřeba výrazné osoby, jako jsou třeba současní europoslanci p. Niedermayer nebo Zdechovský

led

Nedeľte si zajaca, pokiaľ ešte behá.
Je to rovnako ako nevoľte poslancov do Parlamentu EU, pokiaľ nie je uzavretá kandidátka.

OmylCZ,
vy naozaj veríte, že vám takto predčasne a verejne voliči naozaj priznajú koho a prečo budú voliť, alebo prečo nebudú vôbec voliť? Veď by sa tak obrali o slobodnú voľbu podľa svojho vedomia a presvedčenia.

Rokio

Nejsem způsobilý volit do evropského parlamentu. Vůbec se v těch stranách nevyznám.

Emefej

Nevím, ještě neznám kandidáty, ale zřejmě někoho, kdo bude deklarovat odpor k zelenému eurohujerismu.

Bortolo

Takovou stranu, která bude mít v programu otočení kormidlem v ekonomických otázkách a vývoji EU, která mi dnes přijde neskutečně socialistická. Žádná parlamentní strana tyto atributy nesplňuje.

Emefej

Ametyst > volby jsou tajné, jak víš, koho bude volit Petr Macinka?

Ametyst

Emefej: Zjisti si to sám. To není můj problém. Nejsi můj kamarád, a děláš všechno pro to, abys nebyl.

Pepa25

Ametyst: tajná volba opravdu NEZNAMENÁ, že člověk nemůže říct, koho chce volit. To by nemohly existovat předvolební průzkumy 😉

led

Je len na rozhodnutí samotného voliča,
1– či vopred povie koho bude voliť (komu dá svoj hlas) buď pravdivo, alebo nepravdivo,
2– či pravdivo prizná, koho volí v tajných voľbách

Ametyst

Jasně. Je to způsob volby, nehlasujeme zdviženou rukou.