Klikání na odkazy

Proč pořád klikáte na odkazy od czechrapsind,když na začátku toho odkazu,je jasně napsáno,,hlasuj,, a vesele dál všichni hlasujete. Už tady někdo na to upozorňoval a koukám,že Vás to baví dál. Je jasné,že tím kodex neporušuje,ale přesto by se měli administrátoři těchto stránek ,nad tím zamyslet a případně to do kodexu přidat. Pokud to takhle začnou dělat všichni,tak se může rovnou bodové hodnocení zrušit…
Doplňuji:
třeba tady.....proboha hlavně už na to neklikejte

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Upozorňoval jsem já, ale taky jsem tehdy naletěl (nehledím, klikám). Teď už se mi to s tak dlouhým odkazem určitě nestane. Divím se dvěma věcem:

  1. Že ještě nemá tento uživatel zablokovaný přístup (jméno i IP adresu).
  2. Že tato stránka používá takto primitivní způsob hlasování (myslím technické provedení).

Další odpovědi
annas

Já jsem mu dala bod za stránky doporučené k prohlížení, ale vůbec nevím, co teď máte na mysli. Asi jsem si něčeho nevšimla.

P3p!no

Pokud jde o mě 2× sem na tento odkaz klikl aniž bych věděl o co vlastně jde nedíval sem se na odkaz co je vněm přesně napsáno, možná to tak bylo i u ostatních.

panenka

Já jsem sice odkaz u czechrapsinda viděla ale v žádném případě jsem na něj neklikla.

Jahoda

Odkazy od czechrapsinda jsem viděla, ale vůbec jsem na ně neklikala. Na odkazy v podobě „klikačky“, „klikni a vyhraj“ apod. v žádném případě neklikám. Jsou to jen výmysly a ještě ani nevíte, když na to kliknete, jestli se Vám do počítače nedostane nějaký vir či podobně. Prostě neklikala jsem a ani to v plánu nemám 🙂

anonym

Vždyť ty odkazy vedly na vás, na vaše hvězdičky a ne na mě, můžete si to zkontrolovat. (Jak bych mohl předem znát odkaz na neexistující odpověď?)

P3p!no

Všiml sem si že jeho odkaz ze zmíněné odpovědi již zmizel.

kropitko

je jich víc

panenka

Pokud je to pravda ukazuje se nám tu pěkná abych to řekla slušně sebránka lidí.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/caj-na-zestihleni

quentos

mno… a kropítko, myslíte, že v tom mám snad prsty já? Čumím na to jako puk stejně jako vy. Jako zcela běžný uživatel PC bych si sotva dokjázel něco takového zařídit. A i kdyby, proč bych to dělal?

kropitko

netvrdím že to děláte,myslela jsem,že vás chce někdo poškodit,teď už fakt nevím…a propo,nic těžkého na tom není.....klikněte z jiného avataru a uvidíte
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-stat-pomaha-rodinam?action=hla­suj&score=1&an­swer=38278&hash=kP0RsMjS­aRxbeuazaPAjDU­XYpb4P%2FEho3ol­skCICzSfwMkwLBOc­gysITMV8DjRC9xcU6­uDH5cuvnqJQeh­bhdsw%3D%3D

kropitko

čekala jsem,že se ozvete sám,když se objevilo toto
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-tuto-webovou-stranku-spravne-prelozit

annas

Tentokrát jsem mimo obraz. Na stránce, kterou jste uvedla, je hodně dlouhý odkaz. To je on? Ale stále nevím, co znamená.

kropitko

Když na něj kliknete,tak dáte bod Qentosovi(jestli to píšu blbě,tak se omlouvám),už jsem to tu zahlédla víckrát,dokonce se mi podařilo i jednou naletět.

annas

Je-li to tak, jsem opravdu šokovaná.

kropitko

no hlavně se to stalo víckrát