Čaj na zeštíhlení

Pane guventosi,ani jste se neobťežoval mi odepsat na můj dotaz ohledně čaje od Pana Váni a jsem si myslela,že Otázky a Odpovědi jsou na to,abychom si navzájem všichni pomáhali.Jsme všichni lidé a ne vlci.Čaj na zeštíhlení již díky BOHU znám.Pro vás všechny kteří máte o tento sice nechutný, ale působící zeštíhlující čaj zájem je:Svízel,chaluha bublinatá a Fazolový lusk. Vše se smíchá a udělá se 3krát denné odvar po jídle.Zdraví Zaj-po.
Doplňuji:
Pane Quentosi,omlouvám se za nedorozumnění které mezi námi vzniklo.Urazit jsem Vás rozhodně nechtěla.Jistě si vzpomínáte na to, že jste mi tento čaj slíbil a já jsem doufala,že mi složení tohoto čaje pošlete.Tolik pro vysvětlení.Zdraví ZAJ-PO.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

dotazu jsem si prostě nevšiml a vy mě hned nazýváte vlkem. Pěkně děkuju. Tak víte co, ani se po něm nebudu pídit, ten tón dotazu mi vzal veškerou chuť odpovídat.

Další odpovědi:

Zlatý

Domnívám se, že jste mohla poslat mail, připomenout se. Já rovněž nesleduji všechny staré otázky a odpovědi. Opravdu se v poslední době rozvíjí nevhodná forma diskuzí. Nemusím být se vším spokojená, ale nebudu jiné urážet.

Zlatý

Máte ode mne všichni souhlas (+ paleček).
Krom zaj-po.
Mám za to, že to zde je o dobrovolnosti. A pokud nějaký dotaz přehlédnu, tak o co go???
Dnes poprvé mě zamrzelo, že nemohu dát zaj-po palec dolů.

Zlatý

czechrapsind ,jakto že vám na to pořád někdo skáče????

Bronzový

Ja na odpovedi chodim posledni mesic uz jen malo. Jednak mam dost prace a malo casu a take mi prijde, ze web dost upada. Tyhle "otazky" mi ale hlava nebere. Je jasne, ze odpovedi maji slouzit lidem a maji si zde lide odpovidat, aby si vzajemne, pomohli. ale koukala jsem, ze jste na svou otazku dostala jine odpovedi. je klidne mozne, ze Quentos zareagoval pozde, nebyl na netu a nebo proste nemel cas. Pak zjistil, ze uz jste odpoved stejne dostala, tak proc by pridaval pod to stejnou dalsi (coz je zdejsi nesvar). Proboha prestante /nemyslim jen Vas zaj-po, abyste to nebrala osobne/ sem vnaset takovou atmosferu. Ze se resi palce a body, to uz je delsi dobu... ale tohle uz mi prijde uplne mimo.

Bronzový

Milá zaj-po, věřím, že jste již Quentošovi odpustila za nedůsledné sledování našich otázek. Věřím, že je Bůh milostivý i vůči vám. Je jisté že jste zavalité postavy a že se snažíte zalíbit se lidem. Musíte si však ujasnit komu se chcete zalíbit. Zda světským časopisům nebo pánu Ježíši. Pijte vodu života, nezarmucujte naše duše.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ nezodpovezene-otazky

Bronzový

Já jsem se asponˇ dozvěděla složení zeštíhlujícího čaje,který poradím kamarádce.Za to dík.Horší bude,kde se to sežene.

Tazatelko Zaj-po, na zeštíhlení tělesných partií je sice vámi uvedený čaj dobrý, ale přidávám také vyzkoušený tip.
Do 12° piva nasypeme kávovou lžičku mletého fenyklu a lžičku soli. Denně vypít půl litru.

Bronzový

ach vy neuvěřitelné ženy,myslíte,že zežtíhlení je příznivá věc do rakve,a v krematoriu se platí za kus,ne za váhu,omlouvám se za tato slova ale ješitnost žen,mne dělá něšťastným,kam se hrabeme my muži,zase nám feministky něco vyfoukli

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

pro večernici - čaj na internetu objednat lze, ovšem je pouze podpůrný. Tzn., žr pokud nezměním stravování a budu pít tento čaj, stejně zhubnot nelze.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.