KarolínkaP

Klíč k PowerPoint2010 ??

Prosím Vás, nedávno jsem si koupila notebook a už předem zde byly nainstalované Office. Jediný problém mám, když otevřu PowerPoint, vyskočí mi okno a ptají se, zda ho mám zakoupený. Pokud ho mám zakoupený, stačí zadat klíč a pokud ne, tak si to mám koupit. Nebyl by někdo z Vás ochoten mi prozradit, kde ten klíč seženu?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pokud je předinstalovaný operační systém, někde na obalu je nálepka s Product Key, ale MS Office bývá jen 30 – 60 denní verze, pak je potřeba zakoupit. Lepší je odinstalovat a stáhnout si free verzi Open Office. Udělá stejnou službu a je zadarmiko. Prezentace se dá udělat i jiným programem než Power Point.

Další odpovědi
Michal Kole

Patrně se jedná o Trial verzi.

Musíš si bohužel Office zakoupit. PowerPoint se samostatně tuším neprodává.

http://www.czc­.cz/microsoft-office-2010-pro-studenty-a-domacnosti-dvd-/78954/produkt?q-category-id=evsnn566oq­jptbdes23qi5ltv9&q-c-1-f_2025438=sWin­dows&q-c-0-producer=se7m2fp8­6luet99dl500e­usgbaa