IvankaJB

Kde jsi můžu stáhnout Microsof world?

Vůbec nevím kde jsi ho mám stáhnout a když jsem si ho na nejmenované stránce stáhla tak mi nefungoval. Prosím poraďtě mi. Ale chtěla bych novější verzi :) Děkuju za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Word je komerční produkt, tedy nestahuje se , ale kupuje se za balík peněz 🙂 …

pokud si chces textovy editor stahnout zdarma zkus konkurenční OpenOffice Writer což je prakticky totéž co Microsoft Word, Writer dokonce umí pracovat (otevírat/upra­vovat/ukládat) s formátem Wordu (*.doc)

ke stažení: http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/
Výhodou je, že tento editor je prakticky identický, přitom je navíc legálně zdarma napořád …

--- Writer je v češtině, stejně tak celá jeho nápověda, má velmi dobrou podporu uživatelů, a kdyby přesto ti v něm něco nešlo, kdykoliv se můžeš zeptat tady nebo na www.openoffice.cz

Další odpovědi
Gollumek.88

tak popravdě Microsoft world neznám :) možná tak MS word, a ten je v balíku ms office. Na webu microsoftu můžeš stahnout 30denní trial. stahneš ho například zde: http://office­.microsoft.com/cs-cz/downloads/?CTT=97

ohledně výše zmíněného OpenOffice – podpora formátu .doc sice ano, ale rozhodně ne korektní.
cena ms office není nijak vysoká, takže jestli jej budeš chtít využívat i nadále tak můžeš zakoupit například zde http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=42748

Andreas

Stáhnout lze samozřejmě i plnou, nejnovější verzi. Pokud jste ale nikdy nic podobného nestahovala a neinstalovala, tak se obávám že to asi nezvládnete. Pokud byste to ale chtěla zkusit, navštivte nějáké warezové fórum, kde naleznete potřebné odkazy…

kapka

Také jsem se pokoušela před časem stáhnout trial verzi a nepodařilo se, teď musím běžet, večer dopíši, co mi z Microsoftu odepsali a jaké máte různé náhradní možnosti, abyste se obešla bez drahého MS Office.

kapka

Určitě si tedy můžete stáhnout Open office, jak radí GeOrge. Také ho mám.
Dále můžete používat k otevírání, práci a ukládání souborů MS Office účet gmail na Googlu, který to umí online.
A dále existují náhradní programy pro práci s MS Office, které jsou zdarma ke stažení na netu.

A pro zajímavost, jak dopadlo před časem moje stahování trial verze? Stáhla jsem ji ze stránek Microsoftu. Zaslali mi mailem aktivační key /klíč/, ale nefungoval. Samozřejmě jsem si myslela, že něco dělám špatně já a proto to nefunguje. Prostudovala jsem všechny možné nápovědy, postupovala podle nich a pořád nic, pořád to nefungovalo. Tak jsem do Microsoftu napsala mail, že mi to nejde. A oni mi s klidem odepsali, že s tím mají momentálně problém, stahování správně nefunguje a o tomto problému vědí.
Nechápu tedy, proč nechávali lidi si program stahovat a posílali jim nefunkční klíče?