adelickaa

Jaké vybrat klávesy na naučení?

ahojte chtěla bych na vánosce koupit svému synovi nějaké klávesy, na kterých by se naučil hrát. Myslíte že by jste mohli poradit s výběrem? Děkuji

Odpovědi
kocicinka2

ahojec no a kolik by měly stát ty klávesy? Ráda pomůžu jen je potřeba trošku říct co víc koupit, nějak trošku do detailů jinak s tím nemám vůbec žádný problém…

adelickaa

no kolik co já vím maximálně asi do desíti tisíc… víc asi do toho nevrazím nebo tak si nemůžu dovolit dát… no a co je do detailů? Nevím co tim teď myslíš…

kocicinka2

do desíti tisíc to je pohoda, jen teda jesli nepíši pozdě a už není hudební nástroj vybraný ;) to bych tomu dala ;) klávesy do desíti tisíc seženeš uplně s přehledem dost luxusní si myslím na naučení, já osobně bych koupila nějaké levnější na začátek a později bych si koupila už nějaké promakanější… ;)

adelickaa

no už je pozdě, ale to nevadí ;) nakonec jsme mu koupili klávesy pro samouky a už jen zbývá najít nějakou paní učitelku nebo pana učitele ;)

modrokakocka

no a které ty klávesy jste teda nakonec koupili? :D no a učitele je potřeba najít ;) tak se pořádně porozhlídněte po něm… a máte i stojan a takové ty věcičky kolem toho, nebo to jste teď hodili za hlavu? Ono je pravda, že hlavní je ten nástroj a pak až to další zbylé vybavení :D tak mi napiš které jste vybrali ;) to mě zajímá… :D :D

adelickaa

no tak jsem koupila mu tady tyhle klávesy http://kytary­.cz/fox-2176-usb/HN107612/ tak doufám že jsem s manželem vybrala dobře, protože jestli né tak mi to radši ani neříkej ;) jinak k tomu jsme dostali i stojan na noty… tak to bylo taky fajn, ale asi ještě bude něco potřeba dokoupit? Asi nějaké knížky s notama nebo tak…

kocicinka2

jo, tak to jsi koupila docela dobře ;) tak snad se teda bude hrát dobře a naučí se hezky hrát ;) a stojany k tomu? Tak to je supeeer!!!! No co je potřeba dokoupit… tak určitě stojan na klávesy, teda pokud je nechcete mít na stole ;) ale i to je varianta a ještě bych koupila ochranný obal na klávesy a pak bych dokoupila noty a knihy na učení se ;) :D

adelickaa

no nerada bych aby byly na stole, tak jsme přemýšlely doma a že asi si ještě teda dokoupíme ten stojan na klávesy a asi i ten obla, můžeš doporučit prosím teda? ;)

adelickaa

no nerada bych aby byly na stole, tak jsme přemýšlely doma a že asi si ještě teda dokoupíme ten stojan na klávesy a asi i ten obla, můžeš doporučit prosím teda? ;)

kocicinka2

no jasně že můžu tak co se týče toho stojanu, tak bych zvolila tuhle variantu http://kytary­.cz/razzor-kb-6/HN120455/ je cenou tak akorát a navíc stačí tyhle obyčejné, pokud nebude do toho nějak extra se praštit… myslím teď do klapek od kláves… ;) no tak kukni a jak vyřešíme tohle tak se pak spolu klidně můžeme podívat i na ten obal… ten je spíš určený proti prášení a na přenášení… ;)

adelickaa

no nebude toho nijak extra praštit neboj ;) to bych mu dala!!! :D tak jo tenhle stojan teda koupím no a co ten obal? Jakože asi bude stačit na doma aby se neprášilo nebo i na to cestování? :O :D

kocicinka2

no tak já nevím jestli bude jezdit někam kde bude hrávat… teď asi né jestli bude mít učitele který bude chodit k vám domů nebo jestli bude jezdit do umělecké školy… to nevím ;) takže já bych volila nějaký universal.. http://kytary­.cz/klavesy/pris­lusenstvi-pro-klavesy/obaly-kufry-povlaky/ tady jich je hodně tak se pokoukni a uvidíš ;)

kocicinka2

a nebo to prostě vyřeš tak že si zajedeš do té prodejny a tam to všechno rovnou koupíš a budeš mít po starosti… oni ti pomůžou vybrat a tak… a nemusíš se stresovat jestli jsi koupila dobře bo ne ;)

adelickaa

tak jsem tam byla a máme už snad všechno… tak ti moc děkuji za zapojení se do siskuze a za rady a pomoci, jinak bych to ještě všechno neměla a ty vánoce bych vůbec nestihla… takže ti patří velký dík!! Měj se hezky a moc děkuji, teď už jen aby se hezky hrálo a všechno šlo tak jak má :D dííky kocicinko2 :D ;)

kocicinka2

no nemáš vůbec zač… tak ať hraní jde a je největší spokojenost :D tak teda se měj taky hezky a když to nepude tak se nevzdávejte a bojujte dál!!! :D jsou i krize tak bacha na ně ;)