ZawyCZ

Jak pročistit klávesnici u ntb?

Zdravím,
chtěl jsem si pročistit klávesnici, tak jsem zkusil první tlačítko. Ale nebyl to dobrý nápad. Už mi to tam nejde nasadit zpátky. Dokázal by mi někdo prosím pomoct? Už jsem z toho zoufalý.
Fotka – http://www.im­g.tpx.cz/uplo­ads/2014-06-08%2013.49.02.jpg
Díky moc

Odpovědi
Nazdar Bazar

Sisyfovská práce 😁 Doporučoval bych ti zajít do nějáké PC prodejny.
Doplňuji:
Příště bych při čištění přizval odborníka.

www

Při jakékoliv práci s PC není systém pokus/omyl nejvhodnějším řešením!
Zkus proto zkušenějšího uživatele, net, případně servis.

anonym

Bílý a černý rámeček tvoří ´pantograf´, takže ten slož nejdřív.
Pak bílý i černy cvakni do klávesy (tlačítka).
A pak čepy černého do otvorů (pravá strana klávesy), nakonec bílý za výstupek.
___
*) ale jen hrubě odhaduju – musel bych to mít ´v ruce´…
😉

Quimby

Myslím, že ten bílý kousek patří do toho černého a jeden okraj nad a druhej pod, aby to vytvořilo jakoby stoličku do Xka.Pak to dát do klávesnice a na to nacvaknout tlačítko.
Ale nevím, naštěstí to nevypadá na nic zlomeného, pro přistě vyndavej nějaký nepotřebný tlačítka.