led

Klaus: Ekologů se bojím víc než Al Kajdy

Citát z tlače:
Ako rozumieť tomuto citátu? Tak ako znie.

Ach tí novinári…
Bol vytrhnutý z prejavu V.Klausa v Austrálii.
PS. vysvetlenie V.Klausa je v diskusii

Nejlepší odpověď
anonym

Přes protichůdné postoje ke Klausovi, uznávám jeho odvahu říci otevřeně své názory, i když nejsou populární nebo převládající v médiích.
A na to, že novináři vytrhnou jen to, co se jim hodí, už jsme si přece dávno zvykli.
Jenom to ta mlčící většina ještě neumí brát s rezervou a nechává se ovlivňovat.

Další odpovědi
arygnoc

se mu nedivím.

HOMER

Tito novináři píšou co se jim hodí.Napíšou nadpis,který se neshoduje s obsahem článku pod ním..Co dodat,každý ať si udělá vlastní obrázek.
Mimochodem,protože jsem kontroverzní téměř jako náš pan prezident,tak jsem vám všem položil „úplně stejnou“ otázku znova,najdete ji zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-obavy-z-globalizace-vice-nez-z-terorismu-stejne-jako-klaus

led

Vysvetlenie Václava Klausa k citátu:

„Jestli mi někdo z mých čtenářů nerozumí, pak přeposílám SMS, která mi právě při psaní této věty přišla: Ekologičtí aktivisté se na Šumavě zavěsili v sítích do korun stromů napadených kůrovcem. Brání jejich kácení.' Snad už k tomu není třeba nic dodávat,“ objasnil prezident Klaus.

led

http://domaci­.eurozpravy.cz/spo­lecnost/31609-klaus-ekologu-se-bojim-vic-nez-al-kajdy/