michalds

Kincl nebo Vémola?

Jaký je váš tip?

Kepler: no to je ten, který podle tebe spíše vyhraje :)

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci, tak 50:50, ale zřejmě to bude spíše Vémola. Záleží na tom, jak dlouho vydrží Kincl. 🙂

Doplněno po zápase: Vyhrál Vémola, ale až na body. 🙂
„Místo krále XFN zůstává nezměněné. Ve vyhroceném a fanoušky očekávaném zápase mezi špičkami českého MMA dokázal Karlos Vémola porazit svého protivníka Patrika Kincla. Ten se však zadarmo nedal a zápas skončil až na body. „Nemám v Čechách přemožitele, tohle je konec s českými soupeři. Sežeňte mi pořádný zahraniční bojovníky.“ vzkázal po výhře obávaný "Terminátor“ a přiznal, kterého soupeře by si představoval."

https://ispor­t.blesk.cz/cla­nek/ostatni-mma/339011/kral-vemola-porazil-rivala-kincla-bojoval-ale-az-do-posledniho-kola.html

Další odpovědi
Ušel ventil

Vémola

Kepler

Nejspíš Vémola. Ale kdo to je?

Michálek1245

Věřil jsem Vémolovi, ale fandil jsem Kinclovi. Baví mě ta jeho drzost, taková ta provokace, která ale není nijak arogantní. Rozumíme si, jak to myslím? No, já doufám, že ano. Ale bohužel jsem titulový zápas neviděl. Teda aspoň ne naživo, protože jsem nesehnal lístky. Ale byl jsem pak na Oktagon Frankfurt což byl teda taky docela nářez. Tyhle show jsou prostě super.