Avatar uživatele
michalds

Kincl nebo Vémola?

Jaký je váš tip?

Kepler: no to je ten, který podle tebe spíše vyhraje :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Těžko říci, tak 50:50, ale zřejmě to bude spíše Vémola. Záleží na tom, jak dlouho vydrží Kincl. 🙂

Doplněno po zápase: Vyhrál Vémola, ale až na body. 🙂
„Místo krále XFN zůstává nezměněné. Ve vyhroceném a fanoušky očekávaném zápase mezi špičkami českého MMA dokázal Karlos Vémola porazit svého protivníka Patrika Kincla. Ten se však zadarmo nedal a zápas skončil až na body. „Nemám v Čechách přemožitele, tohle je konec s českými soupeři. Sežeňte mi pořádný zahraniční bojovníky.“ vzkázal po výhře obávaný "Terminátor“ a přiznal, kterého soupeře by si představoval."

https://ispor­t.blesk.cz/cla­nek/ostatni-mma/339011/kral-vemola-porazil-rivala-kincla-bojoval-ale-az-do-posledniho-kola.html

Upravil/a: marci1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?michalds Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ušel ventil

Vémola

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nejspíš Vémola. Ale kdo to je?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Věřil jsem Vémolovi, ale fandil jsem Kinclovi. Baví mě ta jeho drzost, taková ta provokace, která ale není nijak arogantní. Rozumíme si, jak to myslím? No, já doufám, že ano. Ale bohužel jsem titulový zápas neviděl. Teda aspoň ne naživo, protože jsem nesehnal lístky. Ale byl jsem pak na Oktagon Frankfurt což byl teda taky docela nářez. Tyhle show jsou prostě super.

Nový příspěvek