wer123

Když zruším mailovou adresu, zruší se mi i facebook, když je zakládaný na mailu?

Když zruším mailovou adresu, zruší se mi i facebook, když je zakládaný na mailu? Případně jde někde na facebooku změnit mailová adresa, na kterou se profil založil? Díky

Odpovědi
Human

:D FB nemôže nijak vedieť, či si tú adresu zrušil (jedine ak by bol vlastníkom severu), takže určite sa FB účet nezruší. A mail na FB sa dá zmeniť, na hornej lište klikni na to ozubené koliesko a potom na Account Settings (Nastavenia účtu), a tam to už dúfam nájdeš.